Nezařazené

Váš mobilní dům

Přemýšlíte o moderním bydlení? Nebaví Vás nudit se v panelovém domě a na vysněný domeček se zahrádkou nemáte potřebné finanční prostředky? Máme pro Vás tip, v podobě moderního mobilního domu. Na trhu již nepředstavuje žádnou novinku, nicméně informovanost veřejnosti je v tomto ohledu mizivá. Proto bychom Vám rádi přiblížili tuto možnost bydlení, která markantně nezatíží Váš rodinný rozpočet a přesto máte možnost luxusního nového bydlení. Jestli je Váš sen bydlet na místě, které si sami určíte a na čerstvém vzduchu, rádi Vám pomůžeme tento sen realizovat.
Jedná se o domy, které, jak již z názvu vyplývá , jsou mobilní, tedy „přenosné.“ Princip těchto domů je velmi jednoduchý. Je to jakýsi kompromis mezi klasickým domem a karavanem. Oproti karavanu mohou být mobilní domy kompletně zateplené, připravené k celoročnímu využití. Pro úplné pohodlí není problém zajistit i vytápěné podlahy či cokoliv jiného, co můžete mít v klasickém domě. Nabízíme také zkušenosti s úpravami kolem domu, např.pergoly apod. Stačí, když si k nám přinesete svoji představu a zbytek nechte již na nás.

Využít mobilní dům jen k bydlení?

Příklady využití mobilních domů jsou různé. Od příležitostného bydlení, sestavení kanceláře až po plnohodnotné bydlení. Jelikož k této stavbě nepotřebujete stavební povolení, můžete jej také využít jako dočasná pomoc při záplavách a jiných nečekaných událostech. Vše záleží na tom, co od mobilního domu očekáváte a jakou máte konkrétní představu jeho využití. Rozhodně za zmínku stojí cenová relace, která je oproti klasickým stavbám mnohonásobně levnější, tedy dostupná pro širší veřejnost.

Tagged

Posted by on .